Новини | Харківський апеляційний адміністративний суд
Навігація по сайту
Список справ, по яких не направлено кореспонденцію ХААС
Категорії
Архів публікацій
Корисні посилання

Новини

26 травня закінчився етап співбесід у частині інтерв’ю з членами ВККС. Але не закінчився другий етап кваліфікаційного оцінювання як такий.
Про це забувають представники громадських об’єднань, які закликають ВККС негайно оприлюднити результати співбесід. Запевняємо: ми їх оприлюднимо негайно, але згідно процедури проведення конкурсу – одразу після закінчення всіх пленарних засідань.

Будь-які заяви до закінчення цього етапу та виставлення балів є популістичними спекуляціями та неприпустимим тиском на Комісію.

“Ми на них не підемо, як би це комусь не бажалось під начебто гучними гаслами та заявами. ВККС буде жорстко дотримуватися законодавства, чітко слідкувати за регламентом і всіх процедур – адже від цього залежать результати роботи великої кількості людей протягом семи місяців”, – заявив Сергій Козьяков.

 

Читайте позицію Комісії з цього приводу за посиланням:

https://lb.ua/blog/sergiy_kozyakov/367892_budyaki_zayavi_shchodo_konkursu.html

В Харківському апеляційному адміністративному суді оголошено конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців (головного спеціаліста відділу по роботі з персоналом суду), що відбудеться 16 червня 2017 року о 10:00 у приміщенні суду (Додаток №1). Відповідно до Закону України «Про державну службу» та постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби» (Додаток №2) інформація про оголошення конкурсу була опублікована 30 травня 2017 року на сайті Національного агентства України з питань державної служби (Додаток №3),  та зазначено, що 13 червня 2017 року – кінцевий термін прийняття документів. Основні вимоги до кандидатів, перелік необхідних документів, які необхідно подати для участі у конкурсі, та інші умови зазначені в: Додатку №4– Умови проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» – головного спеціаліста відділу по роботі з персоналом Харківського апеляційного адміністративного суду (Харківська область) ( 3 вакансії).

Додаток №5 містить Перелік тестових питань на перевіркузнанняКонституціїУкраїни, законодавства про державну службу, антикорупційного законодавства та спеціальногозаконодавства, що затверджені наказом Національного агентства України з питаньдержавноїслужби та МіністерстваюстиціїУкраїни06.05.2016 року № 97 / 1328/5. Додаток № 6,7 – зразок заяви на участь у конкурсі, Додаток 8 – заява на проведення перевірки, передбаченої законом України «Про очищення влади».

Прийом документів від конкурсантів здійснюється щоденно (з понеділка по п’ятницю) з 9:00 до 12:00(з питань проведення конкурсу), звертатися до відділу по роботі з персоналом Харківського апеляційного адміністративного суду, телефон для довідок: (057) 370-72-71.

22 травня 2017 року Вищою радою правосуддя, Вищою кваліфікаційною комісією суддів України, Радою суддів України, Верховним Судом України, Державною судовою адміністрацією України, Національною школою суддів України, Центром демократії та верховенства права, ГО «Детектор медіа», Інститутом масової інформації, Національною спілкою журналістів України, за участі Українсько-канадського Проекту підтримки судової реформи в Україні в м. Києві та на базі територіальних управлінь ДСА України проводиться Перший всеукраїнський форум «Незалежні суди та вільні ЗМІ: синергія заради майбутнього».

З матеріалами проведення форуму можна ознайомитись за посиланням.

24  квітня 2017 року в Харківському  апеляційному  адміністративному суді  відбувся конкурс  на зайняття  наступних  вакантних посад  державної  служби:

  • Головного спеціаліста суду
  • Секретарів судового засідання
  • Судових розпорядників

Відповідно  до  Порядку  проведення конкурсу на  зайняття  посад державної служби, затвердженог опостановою  КМУ  від 25 березня2016 року   № 246,  всік онкурсанти  проходили  тестування,  співбесіду.

Участь у  конкурсі  на вищезазначені  посади  взяли  13  осіб.

Враховуючи  результати тестування та  співбесіди, конкурсною  комісією  Харківського апеляційного адміністративного суду складено  підсумковий рейтинг  кандидатів на  зайняття  вакантних  посад державної служби.

Підсумковий рейтинг кандидатів:

на посаду головного спеціліста суду

на посаду секретаря судового засідання суду

на посаду судового розпорядника суду

Урядовий комітет схвалив перелік судів, охорона яких здійснюється підрозділами Національної поліції та Національної гвардії, у редакції, запропонованій органами судової влади. Однак документ ще чекає на технічне доопрацювання. Детальнiше

За результатами повторного голосування, членами Вищої ради правосуддя, які обираються з’їздом суддів, обрано Ігоря Артеменка та Андрія Овсієнко. Таким чином з’їзд обрав вже 4 членів ВРП, для обрання ще двох можуть провести друге повторне голосування.
Відповідне рішення було прийняте сьогодні на позачерговому ХIV з’їзді суддів, передає кореспондент видання «Закон і Бізнес».
Детальнiше

Контакти
Адреса:
61064, м. Харків, вул.Семінарська 46, корп 1
Власний веб-сайт:
Веб-сайт:
E-mail:
Телефон Call-центру:
(057) 370-71-96
Розклад роботи

Пн-Чт

з 08:00 до 17:00

Пт

з 08:00 до 15:45

Перерва

з 12:00 до 12:45

Календар публікацій
Липень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: