Порядок взаємодії ХААС із представниками ЗМІ | Харківський апеляційний адміністративний суд
Навігація по сайту
Список справ, по яких не направлено кореспонденцію ХААС
Категорії
Архів публікацій
Корисні посилання

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ керівника апарату Харківського апеляційного адміністративного суду

04-03/23 від 27.06.2013 р.

зі змінами від квітня 2015 р.

 

 

Порядок взаємодії Харківського апеляційного адміністративного суду із представниками засобів масової інформації

 

1. Взаємодія Харківського апеляційного адміністративного суду (ХААС) із представниками вітчизняних та зарубіжних  засобів масової інформації (ЗМІ) здійснюється відповідно до Законів України «Про судоустрій і статус суддів», «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування в Україні у засобах масової інформації», «Про доступ до публічної інформації», «Про інформацію», «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні»,  «Про телебачення і радіомовлення», «Про інформаційні агентства», Положення про апарат ХААС та Положення про забезпечення доступу до публічної інформації, що знаходиться у володінні ХААС.

2. Організація роботи щодо взаємодії ХААС із представниками ЗМІ покладається на особу, відповідальну за роботу із ЗМІ та зв’язки з громадськістю, та відділ по забезпеченню роботи керівництва.

3. Представники ЗМІ повинні дотримуватись Порядку організації пропускного та внутрішньооб’єктного режиму в Харківському апеляційному адміністративному суді (витяг з Порядку щодо допуску відвідувачів до приміщень ХААС розміщено на веб-сайті ХААС).

4. Представники ЗМІ мають завчасно приходити на заходи, заплановані у ХААС, – не пізніше ніж за 10 хвилин до початку, маючи при собі посвідчення особи.

5. Проведення відео-, кіно-, фотозйомок у приміщеннях ХААС (крім тих, які здійснюються в залах судових засідань) може здійснюватися тільки з дозволу Голови ХААС, керівника апарату ХААС або осіб, що виконують їхні обов’язки.

6. Відвідування судових засідань ХААС представниками ЗМІ здійснюється без попередньої акредитації за пред’явленням службового посвідчення, а представниками іноземних ЗМІ − за акредитаційною карткою, виданою прес-службою Міністерства закордонних справ України, крім випадків проведення закритих судових засідань відповідно до приписів чинного процесуального законодавства України.

7. Представники ЗМІ, як і учасники судового процесу та особи, присутні на відкритому судовому засіданні, можуть використовувати портативні аудіо-технічні засоби, здійснювати відповідно до чинного законодавства України фото- і кінозйомку, теле-, відео-, звукозапис із застосуванням стаціонарної апаратури.

8. Проведення в залі судових засідань трансляції судового розгляду справи допускається на підставі дозволу суду.

9. Для здійснення трансляції судового засідання представникам ЗМІ потрібно звернутися із клопотанням на ім’я судді-доповідача у справі.

10. Представники ЗМІ, присутні на судовому засіданні, мають дотримуватися загальних правил поведінки у судовому засіданні, вимог процесуального законодавства України, не порушувати права інших осіб, не заважати здійсненню правосуддя.

11. Акредитація представників ЗМІ на офіційні заходи у ХААС за межами судового розгляду справи здійснюється на кожен захід окремо шляхом складання відділом по забезпеченню роботи керівництва ХААС відповідних списків.

12. Списки представників ЗМІ, які висловили бажання бути присутніми на відповідному заході, складаються на основі телефонних, письмових, надісланих електронною поштою заявок із зазначенням імен та прізвищ цих представників, назв і видів ЗМІ, які вони представляють у часових межах, визначених у прес-анонсі.

13. Інформування представників ЗМІ про заходи, які проводитиме ХААС (засідання зборів суддів ХААС, прес-конференції, міжнародні зустрічі тощо), відбувається шляхом завчасного розміщення на офіційному веб-сайті ХААС прес-анонсів та розсилання їх на електронні адреси ЗМІ.

14. Якщо кількість представників ЗМІ, які виявили бажання акредитуватися на захід, перевищує наявну кількість місць у приміщенні, де відбуватиметься захід, відділ по забезпеченню роботи керівництва ХААС на цій підставі та з поясненням причини може припинити акредитацію.

15. Організаційне сприяння виконанню представниками ЗМІ професійних обов’язків та забезпечення їх інформаційними матеріалами щодо заходу, який відбувається, здійснює особа, відповідальна за роботу із ЗМІ та зв’язки з громадськістю, та відділ по забезпеченню роботи керівництва ХААС.

16. Висвітлення діяльності ХААС у ЗМІ відбувається також шляхом розсилання відділом по забезпеченню роботи керівництва ХААС повідомлень у друковані й електронні ЗМІ, на радіо і телебачення.

17. Проекти відповідей на інформаційні запити представників вітчизняних та іноземних ЗМІ щодо діяльності ХААС готують у межах своєї компетенції особа, відповідальна за роботу із ЗМІ та зв’язки з громадськістю ХААС, та керівники інших самостійних структурних підрозділів апарату ХААС.

18. З урахуванням специфіки діяльності ЗМІ, інформаційні запити, що потребують оперативного реагування, розглядаються у стислі строки.

 

_

Друкувати сторінку Друкувати сторінку
Контакти
Адреса:
61064, м. Харків, вул.Семінарська 46, корп 1
Власний веб-сайт:
Веб-сайт:
E-mail:
Телефон Call-центру:
(057) 370-71-96
Розклад роботи

Пн-Чт

з 08:00 до 17:00

Пт

з 08:00 до 15:45

Перерва

з 12:00 до 12:45

Календар публікацій
Липень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
« Чер    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
Погода

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: